+86-515-88853166

Produkta kategorija

Sazinieties ar mums

Pievienot: Nr.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, China

PC: 224043

Tālr .: 0086-515-88853166

Fakss: 0086-515-88853166

Pasts: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Automātiskā blistera iepakojuma griešanas mašīna

Automātiskā blistera iepakojuma griešanas mašīna

Automātiskā blistera iepakojuma griešanas mašīnas izmantošana un raksturojums 1. To galvenokārt izmanto blistera, mākslīgās ādas, plastmasas, gumijas, neilona, ​​kartona, laminētu materiālu, putu un dažādu sintētisko materiālu griešanai. 2. PLC vadības sistēma nodrošina ērtu darbību un masu ...

  Product Details

Automātiskā blistera iepakojuma griešanas mašīna

Lietošana un raksturojums  
1.Ir galvenokārt izmanto blistera, mākslīgās ādas, plastmasas, gumijas, neilona, ​​kartona, laminētu materiālu, putu un dažādu sintētisko materiālu griešanai.
2. PLC vadības sistēma nodrošina ērtu ekspluatāciju un masveida ražošanu.
3. Darba ietaupījums: Automātiska griešanas mašīna PP blisteriem Iepakošanai vajag tikai divus darba ņēmējus.
4. Neliels motors, mazais eļļas sūknis, elektriskā un eļļas ekonomija. Mašīna ir aprīkota ar smērēšanas sistēmu, lai samazinātu nodilumu un pagarinātu ekspluatācijas laiku.
5. 24V zemas jaudas īpašā vadības sistēma.
6. Apakšējā trieciena robeža tiek kontrolēta ar augstas precizitātes pagarinājuma ķēdi, tādējādi tā var izgatavot augstas kvalitātes produktus.
7. Produktus ar dažādu augstumu var izgatavot vienlaikus.
8. Produkti ar īpašām specifikācijām ir pieejami pēc pieprasījuma.

 

Mašīnas priekšrocības   
1.Double savienojuma stieņu balanss un hidrauliskā piedziņa. Visām kustīgajām daļām ir automātiska smērēšanas sistēma, kas pagarina mašīnas darbības laiku un uzlabo griešanas precizitāti.
2. Augšējā spiediena plāksne ātri atgriežas un, kad tā atrodas pie griezējinstrumenta, automātiski palēnināsies. Tādējādi materiālu augšējai pusei un apakšējai pusei gandrīz nav lieluma atšķirības.
3. Īpaši izveidota mašīnu konstrukcija novērš eļļas noplūdi.
4. Spararata enerģijas uzglabāšanas tehnoloģija palīdz īstenot augsta spiediena samazināšanu, taupot enerģiju. Eļļas temperatūra nepalielināsies.
5. Stroka iestatīšanas mehānisms var viegli un precīzi iestatīt griešanas augstumu atbilstoši dažādām griešanas veidnēm.
6. Galvenie blīvējuma elementi ir izgatavoti Vācijā. Galvenās hidrauliskās detaļas un elektriskās ierīces tiek importētas un tām ir ilgs kalpošanas laiks.
7. Pēc augstfrekvences dzēšanas, cilindra stieņa apšuvuma virsma būs cieta ar hromētu virsmu, pagarinot mašīnas darbības laiku.
8. Hidrauliskā sistēma pieņem automātisko eļļas pievienošanas ātruma palielināšanas cilindru. Strādājot, tas ātri pazeminās un hidrauliskais sūknis atrodas izkraušanas stāvoklī. Tas rada mazāk siltuma un ilgstoši var strādāt nepārtraukti.

 

Mašīnu attēli

9.jpg

10.jpg

Starp šīm slavenajām automātisko blistera iepakojuma griešanas iekārtu ražotājiem, Shuoying Precision Machinery ir konkurētspējīga automātiska blistera iepakojuma griešanas mašīna zelta piegādātājs Ķīnā. Jūs varat saņemt CE sertificētus produktus no mums.
Hot Tags: automātiska blistera iepakojuma griešanas mašīnas ražotāji, piegādātājs Ķīna, zelta piegādātājs, CE sertificēts
Saistītie produkti

Mājas | par mums | Produkti | Jaunumi | Izstāde | Sazinieties ar mums | Atsauksmes | Mobilais tālrunis | XML | Main Page

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Autortiesības © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd