+86-515-88853166

Produkta kategorija

Sazinieties ar mums

Pievienot: Nr.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, China

PC: 224043

Tālr .: 0086-515-88853166

Fakss: 0086-515-88853166

Pasts: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Jaunumi

Mājas > Jaunumi > Saturs

Die griešanas mašīna plaša spektra lietojumprogrammām

Die griešanas mašīna ir liels ieguldījums cilvēka progresā, ar strauju attīstību zinātnes un tehnoloģiju daudzās pēc Indijas iekārtu šķirnes, Ķīnas Die Cutting Machine produktu tehnoloģiju un industrializācija ir sasniegusi augstu līmeni, galvenās pazīmes šādos dažos aspektos :

Pirmkārt, Die Cutting Machine imports samazinājās, eksports turpina pieaugt. Saskaņā ar muitas statistiku: veidņu formēšanas iekārtu imports 2002. gadā bija 461, 25.219 miljoni ASV dolāru; Imports 2004. gadā 455 vienības, 26 028 miljoni ASV dolāru; 2004 1.-3. Ceturksnis imports 213 vienības, 17,151 miljons ASV dolāru; Sagaidāms, ka importa tendences visā gadā samazināsies. Eksports 2007. gadā 765 vienības, 1086,1 miljoni ASV dolāru; Eksports 2003.gadā 1066 vienības, 13,893 miljoni ASV dolāru; 2004. gada 1.-3. Ceturksnis eksportē 958 vienības, 15,591 milj. ASV dolāru, ir paredzēts eksportēt visu gadu pagājušajā gadā.

Otrkārt, Die griešanas mašīnas šķirnes, lai apmierinātu iekšzemes poligrāfijas un iepakošanas nozares pamatvajadzības. Ķīna ir spējusi ražot, ieskaitot automātisko saplacināšanu Die griešanas mašīna, tostarp preču zīme Die griešanas mašīna, uzlīmes preču zīme Die griešanas mašīna, apaļa spiediena griešanas mašīna, apaļa spiediena griešanas mašīna, plakanas die die griešanas mašīnas un citi produkti, ir spējusi Ražot sasaistes līnijas griešanas agregātus, piemēram: fleksogrāfijas iespiedmašīnas, iespiedmašīnas ar gravējumu, uzlīmju iespiedmašīnas, gofrētā drukāšanas slotēšanas mašīnas un cita aprīkojuma griešanas ierīce.

Die griešanas mašīna ir plaši izmantota, darba princips nav sarežģīts, die-cutting tehnoloģija galvenokārt ir izmantot griešanas nažu, tērauda nazi, metāla pelējuma, tērauda stiepli, caur nospiedumu, lai izdarītu noteiktu spiedienu, uz noteiktu formu . Ja visi iespieddarbi tiek iespiesti vienā grafiskajā produktā, ko sauc par die-cutting; Ja tērauda stieples izmantošana drukātajos materiālos uz atstarpes vai lieces zīmes pēdām, ko sauc par ievilkšanu; Ja yin un yang divu veidņu lietošana, apsildīta līdz noteiktai temperatūrai, iespiesta uz drukātā materiāla virsmas ar trīsdimensiju raksta vai fonta nosaukumu, ko sauc par degošām; Ja bāzes materiāls uz cita pamatnes sauc par pastas; Izņemot pārējās produkta oriģinālās daļas atkritumus.

Die - griešanas mašīnas attīstības virziens

1. Tradicionālās uzlīmes firmas zīmogu preses ražošanas uzņēmumos. Ražošana grūtos laikos, ražošana un pārdošana samazinās katru gadu. Iemesls ir tāds, ka, drukājot un pat apļveida presēšanas zāģēšanas ražošanas efektivitāte ir daudz augstāka nekā pārtraukta drukāšana, tiek ražots augsto tehnoloģiju izstrādājums, kas ir viens no ļoti efektīviem rotācijas tipa preču zīmju iespiedmašīnām un fleksogrāfiskām iespiedmašīnām, Die - griešana aiz ražošanas iekārtas.

2. Apaļā spiediena apaļa stieples griešana būs vislielākā drukāto iepakojumu partija, kas ir labākais veids, kā nomirt. Ir izmantota fleksogrāfiskās drukas ražošanas līnijās, veidlapas iespiedmašīnas, gofrētas drukas slotting Die griešanas mašīna, rotācijas uzlīmes zīmolu preses, gravīras drukāšanas griešanas ražošanas līnijas, piemēram, savieno drukāšanas un iepakošanas iekārtas. Ar drukāšanas tehnoloģijas attīstību, jo īpaši ar apaļu griezējinstrumentu apstrādes līmeni, cirkulārā griešanas procesa klāsts būs plašāks un tiks vēl vairāk uzlabota griešanas produkcijas efektivitāte.

3. Strauji attīstoties poligrāfijas un iepakošanas nozarei, uzņēmumu mērogs ir paplašinājies. Automātiska izlīdzināšana Die griešanas mašīna pielietošanas tirgus turpinās paplašināties. Savukārt pusautomātiskā plakano die die griešanas iekārtu pārdošanas tirgus vēl vairāk samazināsies, papildus zemai produktivitātei, operatora darbaspēka intensitātei un citiem iemesliem drošība ir slikta, tā ir tendence uz negadījumiem, kas saistīti ar galvenā ceļa iemesla trūkumiem. Tomēr sakarā ar Ķīnas poligrāfijas un iepakošanas nozares mērogu, atšķirība starp šīs ierīces izmēru būs noteiktā tirgū, joprojām būs loma.


Mājas | par mums | Produkti | Jaunumi | Izstāde | Sazinieties ar mums | Atsauksmes | Mobilais tālrunis | XML | Main Page

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Autortiesības © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd