+86-515-88853166

Produkta kategorija

Sazinieties ar mums

Pievienot: Nr.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, China

PC: 224043

Tālr .: 0086-515-88853166

Fakss: 0086-515-88853166

Pasts: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Jaunumi

Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā darbojas Cold Press mašīna?

Cold Press Machine, mēs esam ikdienas dzīvē, darbs tiek bieži izmantots, bet nezina ikvienu "hidraulisko presi", vai zināt? Cold Press mašīna darbojas aptuveni punktos: skrūves tipa, hidrauliskā tipa. Vispārējā hidrauliskā aukstā mašīna Press mašīna darbojas visos aspektos labāk. Hidrauliskais aukstuma nospiešanas mašīna Darba troksnis ir mazs, ātrs pacelšanas ātrums. Hidrauliskās aukstās preses mašīnas galvenās sastāvdaļas galvenokārt: hidrauliskā sistēma, elektriskās vadības sistēma, spiediena plāksne un ķermeņa kompozīcija.

Hidrauliskās aukstās preses mašīnas galvenā struktūra

Galvenokārt: hidrauliskā sistēma, elektriskā vadības sistēma, spiediena plāksne un ķermeņa kompozīcija.

Hidrauliskā sistēma: sastāv no cilindra, degvielas tvertnes, eļļas sūkņa, eļļas sūkņa motora, vadības vārstu bloka un manometra. Tvertne ir piepildīta ar eļļu, ko sūknē eļļas sūknis, lai vadītu sūkņa eļļu. Eļļu nosūta uz cilindru, savienojot caurules, lai veiktu cilindra darbību. Noslodzes vārsts var izspiest presi ekstrūzijas procesā, lai radītu atpakaļspiedienu, spēlētu vienmērīgu lomu, elektromagnētisko lodi. Vārstu izmanto, lai saglabātu sistēmas iestatīto spiedienu, un spiedienu rāda spiediena mērītājs.

Elektriskā vadības sistēma: galvenokārt ar galveno ķēdi un vadības ķēdi, ķēde, izmantojot automātiskos slēdžus, drošinātājus, maiņstrāvas slēdzi uz preses motora, solenoīda vārstu, piemēram, pārslodze, īssavienojums, spiediena zudums un zemsprieguma aizsardzība.

Plātņu balansēšanas mehānisms: galvenokārt ar balstu pacelšanas plauktu, pacelšanas mehānismu, rotējošo vārpstu. Fiksēta rotācijas gultņa sastāvs, kreisajā un labajā pusē divas līdzsvarotas plaukts, kas uzstādīts uz fjeliāles. Rotējošā vārpstas divi gali ir fiksēti ar pacelšanas mehānismu. Abi rotējošā vārpstas galiņi ir aprīkoti ar gultņiem, lai varētu elastīgi rotēt rotējošo vārpstu. Kad pacelšanas platforma tiek pacelta, pacelšanas iekārta nesabalansē plauktu? Pagrieziet, lai spiediena plāksne pacelšanas procesā vienmēr būtu līdzsvarota.

Plate: sastāv no augšējās plāksnes un apakšējās plāksnes. Augšējā un apakšējā plakne ir metināti profili un tērauda plāksne, darba plakne ar vidējo frēzmašīnu no lielas frēzēšanas mašīnas, lai nodrošinātu vienmērīgu un vienmērīgu darba plakni. Augšējā spiediena plāksne ir savienota ar cilindra cilindra stieni, un spiediena plāksnes pacelšana un nolaišana tiek realizēta, celšanas un nolaišanas cilindra. Zem spiediena plāksnes, kas ir tieši savienota ar fjellža pamatni. Visa konstrukcija ir piestiprināta.

Fizelais: metināta ar plākšņu tēraudu, kompakta struktūra, laba izturība.


Mājas | par mums | Produkti | Jaunumi | Izstāde | Sazinieties ar mums | Atsauksmes | Mobilais tālrunis | XML | Main Page

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Autortiesības © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd