+86-515-88853166

Produkta kategorija

Sazinieties ar mums

Pievienot: Nr.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, China

PC: 224043

Tālr .: 0086-515-88853166

Fakss: 0086-515-88853166

Pasts: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Jaunumi

Mājas > Jaunumi > Saturs

Ievads trīs griešanas mašīnas tipos

Šodien, Xiaobian ar jums tirgū kopējā die-griešanas mašīna ir trīs kategorijās: plakana spiediena die griešanas mašīna, flat-die die-griešanas mašīna un apaļa spiediena apaļā die griešanas mašīna.

Ko mēs visi zinām, ka trīs veidu griešanas mašīnas, kāda veida tirgus ir plašāks? Tas ir plakanas spiediena griešanas mašīnas plakana spiediena mazināšanas iekārta salīdzinājumā ar citām griešanas mašīnām ar vienkāršu struktūru, vieglu apkopi, vieglu darbību, viegli nomaināma griešanas slīpēšanas atveres plāksne, kas piemērota dažādiem loksnes svariem, formām. Griešanas precizitāte un Priekšrocību sērija, tāpēc tai ir plašs tirgu klāsts.

Taču tā nepilnības ir acīmredzamas, piemēram, tam nepieciešams liels darba spiediens, kas izraisa darbaspēka intensitāti, zemu ražošanas efektivitāti. Tas ir plašs lietojumprogrammu klāsts, kas piemērots salokāmām kartona kārbām, pastas kartona kārbām, gofrētā kastītes griešanas griešanai. \

Nākamās mazās sērijas ar jums uz vienmērīga spiediena apgriezienu griešanas mašīnas: plakana apaļa griešanas mašīna, galvenokārt no iepriekšējās Heidelbergas apaļās spiediena iespiedmašīnas no transformācijas, tās priekšrocības ir acīmredzamas: tā dēļ tā darbība ir līnija Contact, mašīna Griešana tikai mazs spiediens, tāpēc mašīnas noslodze ir relatīvi stabila.

Trūkums ir tas, ka sakarā ar to, ka griešanas mašīna un preses veltnis ir viegli velmētas un pārvietotas, pielietojuma klāsts ir relatīvi šaura. Tas parasti ir piemērots papīra griešanai, kuras svars ir mazāks par 400 g / m2, un ir īpaši piemērots papīra griešanai un alumīnija folijas galvanizācijai. Papīra griešanas procesā uzmanība jāpievērš papīra šķiedras virzienam, parasti tai jābūt paralēlai veltņa asij virzienā, citādi tas radīs nopietnu papīra stiepšanās parādību.

Galīgā mazā sērija ar jums par apaļo spiedienu ap griezējmašīnu: apaļa spiediena griešanas mašīna ir nepārtraukta bungas darbība, tāpēc tās darba efektivitāte salīdzinājumā ar citu griešanas mašīnu ir visaugstākā, īpaši piemērota masveida ražošanai, bet tā Tas ir tieši tādēļ, ka tā samazina griešanas ātrumu, kā rezultātā reizēm nevar garantēt nepieciešamo griešanas precizitāti. Tas ir tāds pats kā apļveida spiediena griešanas mašīna, līnijas kontakta principa izmantošana, lai pabeigtu liešanas darbu, tādēļ Die griešanas mašīnā ir mazs spiediens, un spiediena sadalījums ir vienveidīgāks, tādēļ mašīna ir relatīvi stabila.

Bet tā Die griešanas mašīnas versija ir izliekta izliektajā virsmā, tādēļ plāksnē un plāksnīte ir apgrūtinošāka, tehniskās grūtības ir salīdzinoši lielas, plāksnīšu izmaksas ir salīdzinoši augstas, apaļa spiediena apgriezienu griešanas ierīce nepieciešama Die Cutting Machine nekā plakana Die -pārsprieguma variants 25 līdz 100% lielāks. Apaļo spiediena apaļo dielejošanas iekārtu galvenokārt izmanto gofrētā izstrādājumu griešanas un preču zīmes tiešsaistes die-cutting, pašreizējā tirgus daļa ir ļoti zema.

Iepriekš minētā ir vienīgā spiediena griešanas mašīna, plakana spiediena griešanas mašīna un apaļa spiediena apaļa griešanas mašīna ar trīs griešanas mašīnas tipiem, kas ir īss ievads, cerot jums palīdzēt.


Mājas | par mums | Produkti | Jaunumi | Izstāde | Sazinieties ar mums | Atsauksmes | Mobilais tālrunis | XML | Main Page

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Autortiesības © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd